Santiment: Bir Gözünüz de Bu 4 Altcoin Üzerinde Olsun!

Popüler yapay zeka parası Render Token, geçen hafta yüzde 40’lık güçlü bir fiyat artışı gördü. Böylece, bir kez daha gündeme oturdu. Diğer nedenlerin yanı sıra büyük borsa desteğiyle de güçlenen bu kripto paranın değeri geçtiğimiz yıl %435 oranında arttı. Analitik platformu Santiment, bu duruma dikkat çekti. Ayrıca, yatırımcıların gözünün 4 altcoin üzerinde olmasını tavsiye etti.

Santiment: RNDR’yi gördünüz, bir gözünüz de bu 4 altcoin üzerinde olsun!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Yapay Zeka (AI) odaklı tokenler son zamanlarda dikkatleri çekiyor. AI ve bu gelişen teknolojiyle ilgili kripto paralar son zamanlarda büyük adımlar atıyor. Birçok sektör katılımcısının dikkatini çeken bu tokenlardan biri de Render (RNDR). Altcoin projesi, neredeyse 4 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu da onu grubundaki en büyük ikinci token yapıyor. Şu anki lider ise 5,5 milyar doların üzerinde piyasa değeriyle Fetch.ai (FET).

Bununla birlikte, piyasa istihbarat platformu Santiment, RNDR’nin rakibinden ve diğer tüm kripto para birimlerinden önemli bir cephede daha iyi performans gösterdiğini iddia etti: sosyal hacim hakimiyeti. Santiment’e göre, RNDR %100’den fazla bir oranla son birkaç günde çoğu tartışmanın merkezinde yer aldı. Bu konuda oldukça iyi performans gösteren diğer altcoin’ler ise AIOZ Network (AIOZ), Turbo (TURBO), Cirus (CIRUS) ve Deri Protocol (DERI). Bir gözünüz bunların üzerinde olsun diyen Santiment, şu açıklamayı yapıyor:

Genişleyen sektörle ilgili kripto projeleri çiçek açmaya devam ederken, AI ve BigData dalgalanmaları devam ediyor. RNDR (+%11) şu anda en trend varlık olarak hızla yükselen bahisler görüyor. Bir gözünüz de AIOZ, TURBO, CIRUS ve DERI’de olsun.

RNDR balinaları fiyat rallisini tetikledi!

On-chain veri sağlayıcısı LookonChain, son Render (RNDR) fiyat rallisinin güçlü balina aktivitesiyle gerçekleştiğini bildirdi. Lookonchain, son zamanlarda RNDR kripto para birimini içeren kayda değer işlemler tespit etti. 30 Nisan ve 1 Mayıs tarihlerinde 0x15CF adlı kullanıcı, Binance’den önemli miktarda RNDR çekti. Bu bağlamda balina, borsadan 5,3 milyon dolar değerinde toplam 748.898 token aldı.

Bu para çekme işlemini, RNDR ile başarılı işlem geçmişine sahip olan bir kullanıcı yaptı. Bu balina söz konusu işleminden 2,24 milyon dolarlık değişken bir kar elde etti. Benzer şekilde, daha önce RNDR işlemlerinden 480.000 dolar kâr eden ‘0x1Cb7’ kullanıcısı da harekete geçti. Bu balina, son beş günde borsalardan 3,68 milyon dolar değerinde 364.586 token çekti. Bu da tokenleri ortalama 9,19 dolardan topladığı anlamına geliyor. Ayrıca, 0xCA9C ve 0xE61A kullanıcıları, Etherscan’daki verilere göre, geçtiğimiz gün Binance’ten sırasıyla 181.922 token (1,81 milyon dolar) ve 58.950 token (586.000 dolar) çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x