Aziz Yıldırım: Ben ‘Mourinho’ demeseydim İsmail Kartal ile devam edeceklerdi!

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, Almanya’da Frankfurt Fenerbahçeliler Derneği’nde açıklamalarda bulunurken yine mevcut yönetime yüklendi. Yıldırımın konuşmalarından satırbaşları şöyle:

– Bu yönetimin Fenerbahçe’yi büyütmek gibi bir amacı yok. Yönetimlerinde Fenerbahçe aleyhine şike yapmaya çalışan insanlar var. Bizim derdimiz Fenerbahçe’nin eski gücüne kavuşması.

– Stadı Aziz Yıldırım ve arkadaşları yaptı. Biz yapacağız diyoruz, yalandan kim ölmüş diyor. Sen 6 senedir neredeydin? Neden daha önce ‘büyüteceğim’ demedin.

– İlk sene az daha küme düşüyorduk. Fenerbahçe tarihinde iki kere küme düşme tehlikesi var. Biri 80’lerde, diğeri de Ali Koç döneminde.

– Sivasspor maçında yensek şampiyon olacaktık. Bu sene 99 puan topladık, başarıdır ama şampiyon değiliz. Tarih şampiyonları yazar.

– Onları uyarıyorum. Kafalarına göre oyuncu transferi yapmasınlar. Seçimi biz kazanırsak hocanın dışında eğer futbolcu alırlarsa onlarla çalışmayacağım. Haberleri olsun.

– Ben bu hamleyi yapmasam Jose Mourinho demeseydim İsmail Kartal ile devam edeceklerdi. Ancak hayırlı oldu. İyi oldu. Bazı şeyler de yapılabiliyormuş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x